zadzwoń

lub zapytaj online


Jesteś tu: Cosmelan® lifting

Cosmelan® lifting

Zabieg małoinwazyjny. 
Nie wymaga specjalego przygotowania.
Cosmelan®:-to przełom w walce nie tylko z przebarwieniami , ale również z procesem starzenia się skóry. Zabieg polecany dla osób, które chcą uzyskać młodszy, jednolity wygląd skóry.
Dzięki składnikom aktywnym, preparat ten poprawia wygląd skóry, działa odmładzająco, zwęża pory i stymuluje produkcję kolagenu . Jak każdy
z nas wie Cosmelan®  likwiduje przebarwienia, ale również spłyca istniejące zmarszczki, pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych, czyli działa liftingująco.
Niewątpliwie skóra odzyskuje swoją gładkość i utracony blask, staje się jaśniejsza, odświeżona. W   efekcie   zabiegu   dochodzi   również  do  spłycenia  blizn i  rozstępów,   redukcji   drobnych   zmarszczek,    poprawienia    mikrokrążenia   krwi i przepływu limfatycznego oraz przyspieszenia usuwania toksyn z głębszych warstw skóry. Jest to najpopularniejszy peeling chemiczny, w stosunkowo niskiej cenie, zapewniający świetne efekty już od pierwszych zabiegów.
Dodatkowa zaleta zabiegu
Cosmelan® to możliwość poddania się mu
o każdej porze roku, i przy każdym typie cery. Zabieg z użyciem 
Cosmelan® jest niewątpliwie polecany  dla cer potrzebujących odmłodzenia. Dzięki bogatemu składowi Cosmelan® po około 3 dniach następuje etap na który wszyscy czekamy, tzw. „zrzucania skóry” – zjawisko złuszczania skóry można porównać ze zrzucaniem skóry przez węża i wówczas widzimy "nowych nas".
Celem zabiegu jest:

 • spłycenie zmarszczek
 • rozjaśnienie skóry
 • lifting
 • ujednolicenie
 • niwelowanie przebarwień
Terapia Cosmelan® Składa się z zabiegu w gabinecie i kuracji domowej.
Terapia przebiega dwuetapowo:

I etap: W GABINECIE: tu lekarz przeprowadza zabieg oczyszczający i odtłuszczający skórę, a następnie nakłada maskę Cosmelan 1 , które kolorem przypominają ciemny fluid, którą następnie samodzielnie usuwamy w domu po określonym przez lekarza czasie (w zależności od fototypu skóry Pacjenta 3 godz.)
II etap W DOMU: kontynuuje się terapię w domu, stosując zalecony przez lekarza specjalny krem. Tak więc Pacjent z nałożoną maską udaje się do domu i zmywa ją bieżącą wodą (czas trzymania maski ustala osoba przeprowadzająca zabieg ), następnie nakładamy krem Cosmelan 2  (przez 2-3 miesiące od zabiegu- według schematu dobranego przez lekarza).
W ciągu pierwszych dni po zabiegu skóra może pozostawać podrażniona i zaczerwieniona. Wtedy następuje też silne złuszczanie naskórka, które łagodzi stosowanie zaleconych przez lekarza preparatów.Terapia Cosmelanem® jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Nie można jej przerywać ani mechanicznie przyśpieszać złuszczania naskórka. Może to prowadzić do ponownego pojawienia się przebarwień. Ważne, aby zarówno w trakcie jak i po zakończeniu kuracji stosować się ściśle do zaleceń lekarza, np. w zakresie stosowania kremów z filtrem przeciwsłonecznym.
W 99% przypadków intensywność plam ulega redukcji aż o 95%!
Dlaczego terapia Terapia Cosmelanem® jest tak skuteczna?
Należy pamiętać, iż to złożony mechanizm działania:

 •  Witaminy A i C zabezpieczają przed stresem oksydacyjnym wywołanym przez ekspozycję na promienie UV
 •  Kwas kojowy, fitowy, azelainowy - hamują aktywność tyrozynazy
 •  Kwas kojowy, azelainowy - przywraca równowagę przekształcania eumelaniny (ciemna) w feomelaninę (jasna)
 •  Dodatkowa fotoprotekcja (TiO2 )

 Przeciwwskazania:

 • Uczulenie na składniki preparatu
 • Trwała ekspozycja na słońce

Cena zabiegu:

od 1800 zł.

Czas zabiegu:

15-40 min.


Wizytę ustala się indywidualne
Tel.509-988-963 
od poniedziałku do piątku od 8:00-15:00

Patrz szczegółowy cennik