zadzwoń

lub zapytaj online


Jesteś tu: Niechirurgiczne

Niechirurgiczne

Metoda niechirurgicznego zagęszczenia włosów jest nieinwazyjna i nie wymaga specjalnego przygotowania!!!.
Jest skierowana do osób, u których nie można wykonać typowego zagęszczenia włosów oferowanego przez wiele salonów z uwagi na duże przerzedzenie włosów na czubku głowy.  Przy większych problemach związanych z dużym przerzedzeniem lub całkowitym brakiem włosów w górnej częsci głowy, oferujemy uzupełnienie systemem Montury Siateczkowej.
  • Montura Siateczkowa pozwoli rozwiązać każdy problem rzadkich włosów, wykreuje wymarzoną fryzurę oraz perfekcyjny, naturalny wygląd.
  • Metoda HAIRDREAMS - niechirurgicznego zagęszczania /uzupełniania/ włosów jest całkowicie bezbolesna i pozwala na pełny komfort użytkowania w każdej sytuacji życiowej / uprawianie sportów, pływanie, sauna/.
Twoje nowe włosy są identyczne z włosami na głowie.
METODA MICROLINE nadaje się do naturalnego zagęszczenia w górnej części głowy w przypadku zaawansowanego wypadania włosów. Microline Hairdreams to siatka ze specjalnych, niewidocznych nitek, w które są wplecione wysokogatunkowe, ręcznie sortowane włosy. Są one dopasowane pod względem struktury, koloru do własnych włosów. Wynikiem jest naturalna i gęsta fryzura. Microline jest mocowane na trwale i można nosić przez wiele miesięcy. Włosy zachowują się naturalnie przy pływaniu, jeździe kabrioletem czy w saunie. Microline jest dopasowane indywidualnie do każdej klientki . Możemy rozwiązać również problem łysienia miejscowego.Współpracujemy z austriacką firmą HAIRDREAMS.