zadzwoń

lub zapytaj online


Jesteś tu: O nas

O nas

Służymy Państwu już od 1994 roku.
Zakres naszej działalności obejmuje medyczne badania diagnostyczne oraz zabiegi z dziedziny dermatologii  estetycznej
i kosmetologii. Pracujemy na terenie całej Polski służąc pomocą i profesjonalnym podejściem.

W Dziale Zdrowia, badania oraz zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę legitymującą się odpowiednim wykształceniem medycznym oraz zdobytymi certyfikatami.
Wybór metody leczenia zawsze zależy od zaawansowania choroby. Gdy mamy do czynienia
np.: z zagrożeniem pojawienia się żylaków, zaleca się działanie profilaktyczne i leki zwiększające napięcie żył, poprawiające krążenie,  czy uszczelniające śródbłonek naczyń. Profilaktyką będzie też pozbycie się nadwagi, unikanie długotrwałego stania i siedzenia, noszenia rajstop czy pończoch przeciw-żylakowych o zmiennym ucisku oraz zabiegi laseroterapii.  Aby skutecznie pozbyć się już powstałych żylaków, stosuje się najczęściej leczenie chirurgiczne albo zabiegi nastrzykiwań.

Dział Medycyny Estetycznej i Kosmetologii oferuje profilaktyczne, nieinwazyjne lub małoinwazyjne zabiegi oparte na wysokiej jakości produktach certyfikowanych urządzeniach najnowszej generacji. Zespół wykwalifikowanych specjalistów zapewnia  profesjonalną obsługę w miłej, eleganckiej i dyskretnej atmosferze.  Mówi się, że „ładnemu jest w życiu łatwiej”, ale w dzisiejszych czasach piękno zyskało nowego znaczenia, to nie regularne rysy , nienaganny owal twarzy czy, zapierający dech w piersiach,kształt oczu decydują o naszej atrakcyjności. Dziś nie forma, ale jakość  ma pierwszeństwo w konkursie o koronę piękności,to: zadbana cera pozbawiona wyprysków i przebarwień,  to: jędrne, gładkie ciało, to: zdrowy styl życia, potwierdzony profilaktycznymi badaniami.  Bo lepiej kontrolować niż się leczyć...... Bo lepiej zapobiegać, rozgrywając przyjacielskie partyjki szachów z Zegarem Czasu,  niż pozwolić mu na Szach- Mat już na początku naszej podróży przez życie.... Ryzykowne operacje, z różnym skutkiem, wypierają podstawowe i właściwe wzorce zachowań, jakimi jest odpowiednia profilaktyka zarówno pod względem utrzymania w zdrowiu jak i młodości. Nie od dziś wiadomo że „ w zdrowym ciele - zdrowy duch” :) Dlatego też wychodzimy Państwu naprzeciw będąc orężem w walce z czasem, bólem i zniedołężnieniem. U nas nie znajdziecie Państwo radykalnych, ryzykownych rozwiązań „uzdrawiająco-odmładzających” obciążających nasz organizm i balansujących na skraju ośmieszenia. Ale dzięki odpowiedniej profilaktyce Twój organizm zarówno pod kątem zdrowia jak i świeżego, młodego wyglądu może służyć Tobie przez długie lata.