zadzwoń

lub zapytaj online


Jesteś tu: Odkwaszanie organizmu

Odkwaszanie organizmu

Czy wiesz, że optymalne wspieranie swojego dobre samopoczucie, zaczyna się w jelitach.
 Nasze dobre samopoczucie zależy od tego, czy w środowisku bakteryjnym panuje właściwa równowaga. Bakterie probiotyczne można podzielić na 400 różnych szczepów. Miliony tych bakterii zasiedlają właśnie ludzkie jelita.
Wspieraj naturalną równowagę kwasowo - zasadową swojego organizmu!
Uwolnij się od wiecznego: zmęczenia, stanów zapalnych, problemów z pozbyciem się niechcianych kilogramów!
Należy pamiętać aby w Twoim organizmie panował porządek, należy w pierwszej kolejności przywrócisz równowagę kwasowo - zasadową. Nie tylko poczujesz się lepiej, ale też Twoja dieta będzie bardziej skuteczna i lepiej zbilansowana.
Nasze pożywienie powinno składać się głównie z produktów o odczynie zasadowy (np. owoce i warzywa) i tylko w niewielkiej ilości z pokarmów zakwaszających (np. mięso, nabiał, kawa i słodycze). Zrównoważony stosunek kwasów do zasad w naszym organizmie jest niezbędny dla naszego zdrowia, a czynniki takie jak: stres, nikotyna i alkohol mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na tą równowagę, a potem dziwimy się , że nic nie działa.
Jeśli potrzebujesz pomocy nasz specjalista zaproponuje Tobie produkty oczyszczająco- balansujace mające za zadanie wspieranie tej naturalnej równowagi, dzięki podstawowym składnikom mineralnym, które są dla naszego organizmu szybko i łatwo przyswajalne, a bakterie probiotyczne będą zastosowane dla Twojego  lepszego samopoczucia. Prebiotyk służy jako pokarm dla bakterii probiotycznych. To rodzaj pomocy i wsparcie zdrowej równowagi flory jelitowej.
Opatentowane mikrokapsulki będą chroniły bakterie podczas krytycznej fazy przejścia przez pasaż żołądkowy . W ten sposób nieuszkodzone docierają na miejsce swego działania - do jelit.
Różnorodność dobroczynnych bakterii jelitowych: Ściany ludzkiego jelita są zasiedlone zarówno przez dobre - tzw. probiotyczne bakterie oraz inne bakterie. Naturalne równowaga tych bakterii ma olbrzymi wpływ na dobre samopoczucie i zdrowie. Pamiętajmy, iż jelita są największym narządem ludzkiego organizmu i jak wspomniano powyżej mają kluczowe znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia. W probiotyku zalecanym przez naszego specjalistę jest: 12 szczepów bakterii: Probiotyk ten zawiera więc w jednej kapsułce łącznie 1 miliard probiotycznych bakterii. Można je podzielić na 12 różnych szczepów. To unikalne połączenie.

Cena zabiegu: od 100 zł

 

Patrz szczegółowy cennik

Zobacz wszystkie PROMOCJE