zadzwoń

lub zapytaj online


Jesteś tu: Suplementy

Suplementy

Twoja idealna waga !!!
Przyjemność z aktywności fizycznej i zadowolenie z własnej wagi są ważne dla naszego dobrego samopoczucia. Naszym celem jest zatem zrównoważony bilans energetyczny Twojego ciała. Z indywidualnie dobranymi suplementami uda się nam znaleźć optymalną drogę do osiągnięcia przez Ciebie Twojej wymarzonej wagi.
Z suplementami przez 24 godziny masz pod kontrolą swoją figurę – prosto, różnorodnie i efektywnie! Przy tym należy pamiętać o urozmaiconym i zbilansowanym odżywianiu oraz zdrowym trybie życia!
Suplementacyjne w postaci koktajli to  idealny na śniadanie zamiast muesli – wystarczy go wymieszać z kremowym jogurtem naturalnym. Zastępuje jeden pełnowartościowy posiłek.Każda porcja zastępuje jeden pełnowartościowy posiłek.
Suplementy w postaci zupy: pożywny substytut posiłku. Urozmaicone smaki.
Suplementy w postaci batonów: pełnowartościowy posiłek, praktyczny w czasie podróży. Jeden batonik zawiera wszystkie składniki odżywcze przypadające na jeden pełnowartościowy posiłek.
Suplementy w postaci herbaty ziołowej wspomagająca odchudzanie: idealna herbata między posiłkami. Specjalna mieszanka różnych herbat i ziół. 

Cena zabiegu: od 100 zł

 

Patrz szczegółowy cennik

Zobacz wszystkie PROMOCJE