zadzwoń

lub zapytaj online


Jesteś tu: Szkolenia

Szkolenia

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszych innowacyjnych SZKOLENIACH skierowanych zarówno do osób prywatnych, rodziców, dzieci jak i specjalistów z zakresu żywienia.
Szkolenia organizowane są w małych grupach, dzięki czemu każdy z uczestników ma możliwość indywidualnej konsultacji z prowadzącym. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachowo przekazaną wiedzę. Uczestnicy biorą aktywny udział w szkoleniach oraz warsztatach pomagając m.in. w odegraniu tematycznych scenek lub analizie problemów innych uczestników zajęć. 
 Warsztaty skonstruowane są w profesjonalny, innowacyjny sposób. Zajęcia prowadzone są przez naszą specjalistkę ds. szkoleń z zakresu zdrowego odżywiania.
Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo.
Dokładne terminy szkoleń podane zostaną po zebraniu odpowiedniej ilości uczestników. Szkolenia organizowane są w soboty oraz niedziele. Podany czas szkolenia jest szacowanym czasem trwania szkolenia. Organizator zastrzega sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia podanego czasu szkolenia z powodu m.in. dużej lub małej aktywności uczestników lub z przyczyn niezależnych od prowadzącego. 
Na specjalne życzenie uczestników zorganizujemy szkolenia w dogodnym dla Państwa terminie oraz miejscu!
Organizujemy również szkolenia dla firm oraz zorganizowanych grup na dowolnie wybrany temat.
Dla zorganizowanych grup specjalistów z zakresu żywienia – dietetyków, zorganizujemy specjalne szkolenia oraz warsztaty na wybrany temat, pozwalające opanować m.in. techniki pracy z pacjentem, psychologię odchudzania, symulację konsultacji dietetycznych oraz naukę wprowadzania pacjenta do tajników dietetycznej kuchni, jak zrobić zakupy z dietetykiem i wiele innych ciekawych zagadnień. 
 
ZAPYTAJ O RABAT! Dla większej ilości uczestników TANIEJ! 
 
 

 

Patrz szczegółowy cennik

Zobacz wszystkie PROMOCJE