zadzwoń

lub zapytaj online


Jesteś tu: Termoplastyka brzucha

Termoplastyka brzuchaTermoplastyka brzucha, czyli bezoperacyjna plastyka powłok brzusznych. Podczas tego bezoperacyjnego zabiegu usuwa się nadmiar skóry tworzącej nieestetyczne fałdy, a zarazem spala się tłuszcz, aby poprawić jej efekt.
Bezoperacyjna termoplastyka powłok brzusznych jest najbardziej pomocna w przypadku:
  • nadmiernej ilości skóry na brzuchu po ciąży,
  • nadmiernej ilości skóry na brzuchu po gwałtownym schudnięciu,
  • rozciągnięcia mięśni brzucha po kilku porodach,
  • przepukliny.
W powyższych przypadkach termoplastyka brzucha jest jednym
z niewielu skutecznych sposobów na poprawienie wyglądu brzucha.
Termoplastyka brzucha jest to światowa nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu oraz lipolizy czyli redukcji tkanki tłuszczowej. Efekty są niesamowite, ale jednocześnie bardzo naturalne, gdyż w miejscu poddawanym zabiegowi skóra się obkurcza, napina i wyrównuje. Zabieg jest bezpieczny , nie iniekcyjny, bezbolesny i daje szybkie efekty, które utrzymują się nawet do 5 lat. Skóra nie jest pokłuta igłą, ani nacinana skalpelem, jest masowana specjalną, przeznaczoną do tego celu głowicą .
Jest to niewątpliwie technologia, która potrafi zdziałać cuda
Jeżeli Twoja skóra jest rozciągnięta i obwisła, na przykład po intensywnym odchudzaniu albo właśnie zaczynasz się odchudzać
i chcesz uniknąć tego efektu, potrzebujesz serii zabiegów ujędrniających z wykorzystaniem nowoczesnej technologii .
Ta całkowicie bezpieczna i bezbolesna kuracja przywraca skórze jędrność, redukuje tkankę tłuszczową oraz likwiduje cellulit.
Można stosować ją na ramionach, brzuchu, wewnętrznej
i zewnętrznej stronie ud, kolanach, torsie czy otłuszczonych plecach.
Jest ona oparta na selektywnej termoindukcji, dzięki której rozpadowi ulegają wyłącznie komórki tłuszczowe, zaś otaczające je komórki nerwowe i naczynia krwionośne pozostają nietknięte. Jednocześnie stymuluje się fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny - białek, które poprawiają napięcie skóry. Mimo że podczas zabiegu wydziela się duża energia (200W), jest on bezbolesny i całkowicie bezpieczny – bez ryzyka poparzeń czy innych skutków ubocznych.
Już po jednym zabiegu zauważysz wyraźne ujędrnienie zwiotczałej skóry, redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po całej serii będziesz pod wielkim wrażeniem możliwości tej wyjątkowej technologii.
Do termoplastyki brzucha wykorzystujemy technologię automatycznej wieloczęstotliwości i niskiej impedancji .Różne częstotliwości radiowe docierają do tkanek na różną głębokość, eliminując konieczność łączenia z innymi technologiami. Satysfakcjonujące rezultaty są wynikiem możliwości technologii Automatic Multi Frequency and Low Impedance dostarczenia wysokiej energii, co szybko podnosi temperaturę skóry. Wysokie częstotliwości penetrują powierzchnię tkanki, podczas gdy niskie docierają do jej głębszych warstw. Dwubiegunowy aplikator zapobiega rozproszeniu energii, koncentrując ją na powierzchni zabiegowej. Aplikator generuje wysokie natężenie bez powodowania bólu, co jest kolejną zaletą technologii opisanej technologii.Dzięki wyjątkowym możliwościom tego zabiegu można w trakcie jednej sesji zabiegowej jednocześnie zredukować zlokalizowane na tej samej powierzchni zabiegowej: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zwiotczałą skórę.
Opisana technika jest skuteczna nie tylko w zabiegach na brzuch, ale również: uda, pośladki, kolana i ramiona.Przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej i zagęszczenia kolagenu. Rezultaty zabiegu można porównać do liposukcji.
Efekty widoczne są już po pierwszych zabiegach. Jest bezpieczny, łagodny, bez ryzyka, bezbolesny, nieinwazyjny. Pacjenci mogą natychmiast wrócić do codziennych zajęć.W zabiegu kształtowania brzucha należy pamiętać, iż komórki tłuszczowe ulegają lizie na skutek zniszczenia adipocytów, przy czym nie dochodzi do uszkodzenia otaczających tkanek, komórek nerwowych ani naczyń krwionośnych. Jest to najbezpieczniejsza dostępna technologia. Skutecznie likwiduje tkankę tłuszczową i przywraca ciału szczupły wygląd.Nie tylko redukuje cellulit i wyszczupla, ale powoduje również zagęszczenie kolagenu, czego rezultatem jest gładsza, bardziej napięta i młodziej wyglądająca skóra. Już po kilku pierwszych zabiegach pacjenci cieszyć się będą nowym, młodszym wyglądem swojego ciała.

Cena zabiegu: 300 zł.
Czas zabiegu: 15 min.
Zalecana seria: co 2 tygodnie,
od 8-14 zabiegów
Podtrzymanie efektu: 1 raz na rok

 

Zarezerwuj wizytę w Zabrzu 

Patrz szczegółowy cennik

Zobacz wszystkie PROMOCJE