zadzwoń

lub zapytaj online


Jesteś tu: Usuwanie owłosienia

Usuwanie owłosienia

Posiadanie nadmiernego owłosienia choć nie jest to poważna choroba, która mogłaby zagrażać życiu, to jednak niewątpliwie jest zaburzeniem, które wpływa deprymująco na psychikę pacjenta. Jedynym skutecznym zabiegiem usuwającym włosy na stałe jest epilacja. Problem nadmiernego owłosienia na okolicy twarzy i nie tylko, jest niezwykle powszechny zjawiskiem w dzisiejszych czasach. Nadmierny przyrost włosa może mieć podłoże w wielu chorobach narządów regulujących gospodarkę hormonalną lub być efektem kuracji farmakologicznych. Nadmierne owłosienie może mieć podłoże genetyczne lub zostać pobudzone przez wyrywanie włosków pensetą lub woskiem.
Posiadamy najnowszy, innowacyjny system depilacja laserowej, zapewniający leczenie w szerokim zakresie typów skóry od I do IV od jasnych po ciemne włosy i od małych po duże powierzchnie, wraz z systemem chłodzenia. Mechanizm kontaktowego chłodzenia skóry wbudowany w głowice, podnosi bezpieczeństwo przez chłodzenie naskórka przed, w czasie i po dostarczeniu impulsu energii.
Zabieg polega na uszkodzeniu mieszka włosowego poprzez absorbcję energii przez melaninę, czyli barwnik znajdujący się we włosie.

Proponowane zabiegi:
  1. Laserowa epilacja